Кожен українець зможе безкоштовно вивчати англійську мову – ГОРОДИЩЕ СЬОГОДНІ

Кожен українець зможе безкоштовно вивчати англійську мову

«Україні терміново потрібна програма масового навчання іноземним мовам для своїх громадян, якщо ми хочемо стати повноцінними членами європейського суспільства» – про це під час брифінгу 5 вересня повідомила Директор Урядового Офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.

Повідомляє ЧЕРКАСЬКИЙ САЙТ з посиланням на сайт ZRADA.

Іншими словами кожен українець матиме змогу безкоштовно вивчати англійську мову, оскільки відтепер в Україні стартувала кампанія “Україна заговорить англійською!” на платформі «Lingva.Skills». Наразі рівень володіння іноземними мовами серед українців критично низький. Усього близько 7% наших співгромадян вільно спілкується англійською мовою, на відміну від, як мінімум 50% людей, що володіють англійською у країнах ЄС, а у Скандинавських країнах цей показник сягає 80-90%.

«Після набуття безвізу та підписання угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, питання створення можливості вивчення українцями іноземних мов, в першу чергу, англійської, є одним з пріоритетних завдань Уряду, – заявила Директор Урядового Офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина. – Ми спільно із Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, надаємо для всіх українців можливість оволодіти англійською мовою за допомогою онлайн-платформи «Lingva.Skills».  І тепер кожний громадянин України має можливість навчатись знаходячись у будь-якому місці, у будь-який час та безкоштовно для всіх соціальних категорій та бюджетних організацій: вчителів та лікарів, ВПО-осіб та учасників АТО, державних службовців та громадських організацій, школярів та студентів тощо».

У свою чергу, Голова Асоціації інноваційної та цифрової освіти Станіслав Куценко, сказав: «Наразі питання оволодіння іноземними мовами громадянами є актуальним питанням не тільки для України, а й для багатьох країн також, оскільки світ рухається у бік глобалізації, стає мобільнішим, людям необхідно постійно спілкуватись один з одним. Аналізуючи провідні технології навчання іноземним мовам, ми побачили, що в світі наразі не існує єдиної ефективної освітньої системи. Інакше такої гострої проблеми навчання іноземним мовам вже б не існувало. Саме тому ми прийняли рішення розробити власну систему і, як показав перший рік навчання, вона є ефективною. Ми маємо вже майже тисячу перших випускників, які показують достойні результати спілкування англійською мовою, а загалом користувачі вже виконали понад 25 мільйонів вправ на онлайн-платформі Lingva.Skills». Потенціал навчальної платформи становить близько 10 млн осіб.

Надалі ми плануємо запровадити змішане навчання (blended learning). Маємо базу вчителів по усій країні, які готові забезпечити офлайн-компонент навчання. Таким чином кампанія з вивчення англійської зможе охопити всіх українців».

«Володіння іноземними мовами дає не тільки можливість вільного спілкування та особистісного росту для кожної людини, а і дозволяє отримати цікаву та престижну роботу, оскільки майже всі топові посади потребують знання іноземної мови: як у бізнес-секторі так і на державній службі. Тому ми постійно готуємо для українців ще більше можливостей. Зокрема, найближчим часом на «Lingva.Skills» можна буде вивчати німецьку мову, що буде досить символічно, оскільки цей рік в Україні оголошено Роком німецької мови», – підсумував автор Соціального проекту вивчення іноземних мов «Lingva.Skills»  Віталій Зубков.

Скористатись можливістю вивчити іноземну мову на платформі lingva.ua  може  практично кожен українець, який має електронну пошту, інтернет, комп’ютер чи смартфон.

Окрім того, розробкою українців уже зацікавились уряди Казахстану, Азербайджану та Грузії, які б теж хотіли запровадити таку систему вивчення англійської для своїх громадян.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НА САЙТІ UATOPINFO-ВСІ НОВИНИ УКРАЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

КОМЕНТУВАТИ


*