В області підбили підсумки «цифрового перетворення» – ГОРОДИЩЕ СЬОГОДНІ

В області підбили підсумки «цифрового перетворення»

Еко-додаток, інтерактивний реєстр екологічних проблем, туристичний сайт, низка освітніх заходів – сьогодні в області презентували досягнення з «цифрового перетворення». Над проектом «Цифрове перетворення Черкаської області» компанія Google Україна спільно з Черкаською обласною державною адміністрацією працювали упродовж півроку.

Повідомляє сайт ЧЕРКАСИ СЬОГОДНІ  посилаючись на офіційний веб-сайт Корсунь-Шевченківського району.

На меті мали завдяки сучасним інтернет-інструментам підвищити інвестиційну та туристичну привабливість регіону, повідомляють в Департаменті регіонального розвитку ОДА. Ця кампанія є частиною проекту Google «Цифрове перетворення регіонів України» (https://discover.net.ua/). Черкащина – вже восьмий регіон, де фахівці Google допомагають запровадити «цифрове перетворення». Опісля нашої області, «оцифровуватимуть» Вінничину.
У рамках кампанії створено спеціальний сайт «Мандруй Черкащиною» (https://discover.ck.ua/). Тут акумульовано інформацію про найцікавіші для туристів місця в області. На сайті є багато корисної інформації, зокрема 3D-тури по Національному дендрологічному парку «Софіївка», Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин», Шевченківському національному заповіднику у Каневі та Буцькому Каньону.
За допомогою опції «Сплануй подорож» на сайті можна легко скласти маршрут місцями області, які вас зацікавили, поділитися або запросити друзів . Крім того на сайті можна знайти вже готові маршрути найцікавішими локаціями Черкащини із зазначенням контактної інформації, загальної відстані, необхідного часу і карти маршруту.
Також сьогодні презентували Інтерактивний реєстр екологічних проблем Черкаської області (http://ck.ecoukraine.org/), де можна не тільки побачити на карті регіону найбільш серйозні екологічні проблеми і порушення, але й самостійно додати інформацію про проблему в своїй місцевості. Водночас в рамках кампанії розроблено мобільний додаток EcoInspector, де можна також додавати інформацію про екологічні проблеми свого регіону, а система проконтролює процес реального їх вирішення.
Важливою складовою кампанії стала низка освітніх проектів для представників місцевого самоврядування, малого і середнього бізнесу, для державних службовців, викладачів і студентів з основ цифрової грамотності та безпеки в Інтернеті. Також для місцевих журналістів проведено семінар з питань свободи слова спільно з Freedom House. Місцеві студенти і спільнота Локальних Гідів Google взяли участь у квесті Черкасами, однією з цілей якого було визначення об`єктів і ступені їхньої доступності для людей з обмеженими можливостями, що було відображено на Google Картах.

Джерело: ЧЕРКАСИ СЬОГОДНІ 

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

КОМЕНТУВАТИ


*